Odkurzacz biurowy Nilfisk VP100, moc 880 W, zbiornik 8,5 l
nr art.: 119758

686,00 zł bez VATu
843,78 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 2 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 442
Opis
- prosty, lekki odkurzacz do użytku codziennego w biurze
- konstrukcja z wytrzymałych tworzyw sztucznych
- kompaktowe zwijanie przewodu
- pojemnik na wyposażenie
- możliwość odkurzania bezworkowego, prosta wymiana worka na pył
Wyposażenie standardowe, Ø 32 mm:
czarny wąż elastyczny 2,5 m
rura, 2-częściowa
końcówka ze szczotką
końcówka szczelinowa
dysza do podłogi
filtr tekstylny,
worek na pył, 1szt.
Parametry
| poziom hałasu | 75 dB |
| ciężar | 5,2 kg |
| pojemność zbiornika | 8,5 l |
| dł. kabla elektrycznego | 8 m |
| długość | 340 mm |
| szerokość | 320 mm |
| wysokość | 340 mm |
| moc | 880 W |















