Lekki odkurzacz przemysłowy ATTIX 30-01 PC, 1500W, zbiornik o pojemności 30 l


Opis
- masywny odkurzacz przystosowany do przechowywania wyposażenia i narzędzi
- do suchych i mokrych zanieczyszczeń
- filtr lamelowy z elektrycznym strzepywaniem Push & Clean
Do odsysania cieczy odkurzacz wyposażony jest w system pływakowy z automatycznym zatrzymywaniem się po napełnieniu pojemnika na odpady. Filtrowanie zapewnia skuteczny filtr lamelowy z materiału PET przystosowanego do mycia o długiej żywotności z ręcznym, elektrycznym strzepywaniem Push & Clean.
Korpus i pojemnik na odpady wykonany jest z bardzo odpornego tworzywa sztucznego. Przy odkurzaniu na sucho zalecamy stosować worki na odpadki.
Wyposażenie standardowe Ø 36 mm:
czarny wąż elastyczny 3,5 m
rura aluminiowa - kolano
aluminiowa przedłużka, 2-częściowa
końcówka szczelinowa
głowica do podłogi 300 mm
filtr lamelowy PET
worek na odpadki fleece, 1 szt.
Parametry
| poziom hałasu | 59 dB |
| ciężar | 10 kg |
| pojemność zbiornika | 30 l |
| dł. kabla elektrycznego | 7,5 m |
| podciśnienie | 250 mBar |
| długość | 450 mm |
| szerokość | 380 mm |
| szerokość robocza | 260 mm |
| wysokość | 595 mm |
| moc | 1500 W |



