Antystatyczny stojak na materiał VARIOfit, stały, wysokość 770 - 1020 mm
nr art.: 119770
EAN: 4035694046191

1 716,00 zł bez VATu
2 110,68 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 55
Opis
- spawana konstrukcja stalowa malowana proszkowo farbą ciemno szarą RAL 7024 z powłoką przewodzącą ładunki elektryczne, która jednocześnie gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne
- cztery kółka skrętne Ø 80 mm z łożyskami kulkowymi, dwa z hamulcem, obręcze z szarej, przewodącej elektryczność i niebrudzącej gumy
- powierzchnia użytkowa z blachy, regulowana wysokość w odstępach 25 mm
- model stały, krawędzie 18 mm z wszystkich stron
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 605 x 405 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| wysokość (min. - maks.) | 770 - 1020 mm |
| ciężar | 17 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość całkowita | 610 mm |
| średnica koła | 80 mm |
| szerokość całkowita | 410 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |





