rabat ilościowy
Dwudrzwiowa szafa szatniowa, składana 2 x 300 mm, korpus szary RAL7035, drzwi niebieskie RAL5005, rygiel na kłódkę
nr art.: 100006

813,00 zł bez VATu
999,99 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
772,00 zł
dla 5 - 15 szt.
731,00 zł
dla 16 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 16 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 402
Opis
- cała konstrukcja jest wykonana z blachy stalowej lakierowanej proszkowo
- szafa jest dostarczona w kartonie w stanie rozłożonym do prostego montażu bez użycia śrub
- szafa ma dwa samodzielnie zamykane przedziały o szerokości 300 mm
- każdy przedział jest wyposażony w górną półkę oraz drążek na wieszaki z haczykiem
- drzwi mają na górze i na dole kratki wentylacyjne oraz ramkę na etykietę
- drzwi są zamykane jednopunktowo zamkiem z ryglem obrotowym na kłódkę
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5005 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| zamek | zamek obrotowy na kłódkę |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 1800 mm |
| ilość schowków w słupie | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa









