rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit z czterema pałąkami, 850 x 500 mm, nośność 400 kg
nr art.: 100076
EAN: 4035694000414

927,00 zł bez VATu
1 140,21 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
834,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 35
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, malowana proszkowo
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- powierzchnia ładunkowa wypełnienia z płyty MDF z dekorem
- pałąki z rurek stalowych
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 910 x 440 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 29 kg |
| nośność | 400 kg |
| długość zewnętrzna | 910 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 500 mm |
| wysokość całkowita | 985 mm |
| wysokość podestu | 235 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa







