rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit z podłużnymi burtami z pełnym wypełnieniem, 1000 x 600 mm, nośność 500 kg
nr art.: 100080
EAN: 4035694000490

1 220,00 zł bez VATu
1 500,60 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 098,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, malowana proszkowo
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- powierzchnia ładunkowa wypełnienia z płyty MDF z dekorem
Parametry
| materiał ścian bocznych | płyta drewnopodobna |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| ciężar | 44,5 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1060 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość wewnętrzna | 540 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość całkowita | 1030 mm |
| wysokość podestu | 280 mm |
| wysokość ramy | 750 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa





