rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit na płyty z dwoma pałąkami, 1000 x 700 mm, nośność 500 kg
nr art.: 100086
EAN: 4035694006348

1 307,00 zł bez VATu
1 607,61 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 176,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 62
Opis
Stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, lakierowanych proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010. Powierzchnia ładunkowa z płyty MDF z bukowym dekorem, przestawne pałąki podporowe z rurek stalowych. Wózek może być wyposażony max. 7 sztukami pałąków (wyposażenie dodatkowe). Dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z hamulcem centralnym EasySTOP i ochroną nóg, piasty z łożyskami wałeczkowymi. Obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi.
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1000 x 700 mm |
| ciężar | 40,5 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1070 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 700 mm |
| wysokość całkowita | 1040 mm |
| wysokość ramy | 750 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa







