rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit na płyty z dwoma pałąkami, 1200 x 800 mm, nośność 500 kg
nr art.: 100087
EAN: 4035694006355

1 379,00 zł bez VATu
1 696,17 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 241,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 62
Opis
Stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, lakierowanych proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010. Powierzchnia ładunkowa z płyty MDF z bukowym dekorem, przestawne pałąki podporowe z rurek stalowych. Wózek może być wyposażony max. 7 sztukami pałąków (wyposażenie dodatkowe). Dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z hamulcem centralnym EasySTOP i ochroną nóg, piasty z łożyskami wałeczkowymi. Obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi.
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1200 x 800 mm |
| ciężar | 47 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1350 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 800 mm |
| wysokość całkowita | 1040 mm |
| wysokość ramy | 750 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa







