rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit z dwoma składanymi uchwytami, 720 x 450 mm, nośność 150 kg
nr art.: 100092
EAN: 4035694001480

1 030,00 zł bez VATu
1 266,90 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
927,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi VARIOfit®
- centralny hamulec nożny EasySTOP
- stalowa nośna rama i składany uchwyt spawane z rur stalowych
- konstrukcja lakierowana proszkowo
- powierzchnia ładunkowa z płyty MDF z dekorem
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP w standardzie
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| materiał ścian bocznych | bez wypełnień |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 720 x 450 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 700 x 500 |
| ciężar | 18,5 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość zewnętrzna | 815 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 450 mm |
| wysokość całkowita | 940 mm |
| wysokość podestu | 225 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |










