rabat ilościowy
Aluminiowy wózek platformowy VARIOfit z jednym, składanym uchwytem, 720 x 450 mm, nośność 150 kg
nr art.: 100093
EAN: 4035694006294

1 150,00 zł bez VATu
1 414,50 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 092,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 7
Opis
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi VARIOfit®
- centralny hamulec nożny EasySTOP
- super lekka konstrukcja
- nośna rama i składany uchwyt spawane z rur aluminiowych
- powierzchnia ładunkowa z blachy aluminiowej, riflowana
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP w standardzie
Parametry
| materiał ścian bocznych | bez wypełnień |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 720 x 450 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 700 x 500 |
| ciężar | 11 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość zewnętrzna | 820 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 450 mm |
| wysokość zewnętrzna | 930 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |











