rabat ilościowy
Aluminiowy wózek platformowy VARIOfit z jednym, składanym uchwytem, 900 x 600 mm, nośność 150 kg
nr art.: 100094
EAN: 4035694006430

1 497,00 zł bez VATu
1 841,31 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 422,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 2 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 7
Opis
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi VARIOfit®
- centralny hamulec nożny EasySTOP
- super lekka konstrukcja
- nośna rama i składany uchwyt spawane z rur aluminiowych
- powierzchnia ładunkowa z blachy aluminiowej, riflowana
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP w standardzie
Parametry
| materiał ścian bocznych | bez wypełnień |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 900 x 600 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 900 x 600 |
| ciężar | 16 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość zewnętrzna | 1000 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość zewnętrzna | 960 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |











