rabat ilościowy
Aluminiowy wózek transportowy VARIOfit, 850 x 450 mm, nośność 200 kg
nr art.: 100097
EAN: 4035694001862

680,00 zł bez VATu
836,40 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
612,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 8
Opis
- nośna rama spawana z rur aluminiowych
- powierzchnia ładunkowa z wodoodpornej sklejki, antypoślizgowa
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 845 x 440 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 9,5 kg |
| nośność | 200 kg |
| długość zewnętrzna | 995 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 440 mm |
| wysokość całkowita | 975 mm |
| wysokość podestu | 220 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |





