Platforma magazynowa trzykołowa z dyszlem, 600 x 450 mm, nośność 150 kg
nr art.: 100101
EAN: 4035694001701

498,00 zł bez VATu
612,54 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
448,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 24
Opis
- małe i zwrotne
- łatwe do kierowania
- nośna rama spawana z rury stalowe
- przykręcany dyszel z rękojeścią z tworzywa
- konstrukcja stalowa lakierowana proszkowo, wysoka odpornosc na uszkodzenia mechaniczne
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi, na feldze z tworzywa, piasty z łożyskami kulkowymi
- 1 skrętne koło z hamulcem i ochroną nóg VARIOfit® i 2 kółka stale
- powierzchnia ładunkowa z płyty MDF z bukowym dekorem
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 565 x 450 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 500 |
| typ powierzchni ładunkowej | płyta MDF z dekorem |
| ciężar | 9,5 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość zewnętrzna | 785 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 450 mm |
| wysokość zewnętrzna | 875 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
Dokumenty
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
kolor
typ powierzchni ładunkowej
ciężar
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność

Platforma magazynowa trzykołowa z dyszlem, powierzchnia z rur stalowych 600 x 450 mm, nośność 150 kg
100099
niebieski RAL5010


stalowe rury
8,5 kg
484,00 zł
na zamówienie (10 dni)




