rabat ilościowy
Magazynowy dwupółkowy wózek z dyszlem, 600 x 500 mm, nośność 200 kg
nr art.: 100102
EAN: 4035694001718

960,00 zł bez VATu
1 180,80 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
864,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 24
Opis
- małe i zwrotne
- łatwe do kierowania
- nośna rama i powierzchnia ładunkowa spawana z rur stalowych
- przykręcany dyszel z rękojeścią z tworzywa
- konstrukcja stalowa lakierowana proszkowo, wysoka odpornosc na uszkodzenia mechaniczne
- powierzchnie ładunkowe z płyty MDF z dekorem
- wysokość półek: 220 / 755 mm
- prześwit: 530 mm
- nośność każdej półki: 100 kg
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi, na feldze z tworzywa, piasty z łożyskami kulkowymi
- 2 skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit® i 2 kółka stale
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 610 x 455 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 500 |
| typ powierzchni ładunkowej | płyta MDF z dekorem |
| ciężar | 16 kg |
| nośność | 200 kg |
| długość zewnętrzna | 940 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 455 mm |
| wysokość zewnętrzna | 910 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |










