rabat ilościowy
Niski wózek piętrowy VARIOfit - jedna półki, jedna wanna, 1000 x 600 mm, nośność 250 kg
nr art.: 100122
EAN: 4035694000704

1 319,00 zł bez VATu
1 622,37 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 187,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 43
Opis
Stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L i skręcana kontrukcja z rur stalowych, lakierowanych proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010.
Dwa kółka wsporcze a dwa skrętne śr. 160 mm, z hamulcem centralnym EasySTOP i ochroną nóg, piasty z łożyskami kulkowymi. Obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi.
Zawieszane i zamienne powierzchnie ładunkowe w rastrze ok. 270 mm w formie:
- taca wykonana z płyty MDF (wysokość wewnętrzna krawędzi: 45 mm, powierzchnia ładunkowa mniejsza o 35 mm)
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1000 x 600 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| ciężar | 43 kg |
| nośność | 250 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| długość zewnętrzna | 1060 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość całkowita | 990 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ciężar
wysokość całkowita
ilość pięter
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
100118
43 kg
990 mm
2 szt.
1 073,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100124
43,5 kg
990 mm
2 szt.
1 665,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100120
46 kg
990 mm
3 szt.
1 244,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100128
47 kg
990 mm
3 szt.
1 418,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100130
51 kg
1530 mm
3 szt.
1 234,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100126
51,5 kg
990 mm
3 szt.
1 911,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100134
56 kg
1530 mm
3 szt.
1 968,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100132
68,5 kg
1530 mm
5 szt.
1 574,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100136
72,5 kg
1530 mm
5 szt.
2 461,00 zł
na zamówienie (10 dni)


















