rabat ilościowy
Ruchomy taboret warsztatowy GOLIAT, siedzisko ze skaju - kolor czarny
nr art.: 100139

198,00 zł bez VATu
243,54 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
188,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 6 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 295
Opis
Wysokość siedziska regulowana sprężystym podnośnikiem pneumatycznym z powłoką z tworzywa chroniącą przed kurzem.
Obicie siedziska ze skaju o wysokiej jakości ze 100% poliestru z warstwą PVC, który jest odporny na otarcia i jednocześnie łatwo zmywalny.
Stabilna podstawa pięcioramiena z poliamidu z włóknem szklanym, na kółkach z twardego tworzywa.
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| oparcie | nie |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na kółkach |
| powierzchnia siedziska | skaj |
| średnica podstawy | 630 mm |
| średnica siedziska | 360 mm |
| wysokość siedziska maks. | 530 mm |
| wysokość siedziska min. | 395 mm |









