rabat ilościowy
Wysoki taboret warsztatowy GOLIAT z podnóżkiem, siedzisko ze skaju - kolor bordowy
nr art.: 100145

290,00 zł bez VATu
356,70 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
275,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (23 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 295
Opis
Wysokość siedziska regulowana sprężystym podnośnikiem pneumatycznym z powłoką z tworzywa chroniącą przed kurzem.
Obicie siedziska ze skaju o wysokiej jakości ze 100% poliestru z warstwą PVC, który jest odporny na otarcia i jednocześnie łatwo zmywalny.
Stabilna podstawa pięcioramiena z poliamidu z włóknem szklanym, na stopkach z chromowanym podnóżkiem pierścieniowym o regulowanej wysokości.
Parametry
| kolor | bordowy RAL3004 ![]() |
| oparcie | nie |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | tak |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | skaj |
| średnica podnóżka | 430 mm |
| średnica podstawy | 630 mm |
| średnica siedziska | 360 mm |
| wysokość siedziska maks. | 785 mm |
| wysokość siedziska min. | 520 mm |







