Ruchomy taboret przemysłowy POLO, siedzisko z poliuretanu, kolor czarny
nr art.: 100149
321,00 zł bez VATu
394,83 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
304,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 20 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 294
Opis
Podnośnik pneumatyczny dla płynnego nastawienia wysokości wg. indywidualnych potrzeb.
Antypoślizgowe siedzisko z miękkiego, zmywalnego poliuretanu w czarnym kolorze, odpornego na kurz, oleje i rozpuszczalniki (możliwość dezynfekcji), nie absorbuje wody.
Stabilna podstawa pięcioramiena z poliamidu z włóknem szklanym, na kółkach z twardego tworzywa.
Parametry
| oparcie | nie |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na kółkach |
| powierzchnia siedziska | poliuretan |
| średnica podstawy | 630 mm |
| średnica siedziska | 320 mm |
| wysokość siedziska maks. | 540 mm |
| wysokość siedziska min. | 410 mm |



