Taboret warsztatowy VARIANT, siedzisko z poliuretanu, kolor czarny
nr art.: 100151
428,00 zł bez VATu
526,44 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
406,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 5 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 295
Opis
Mechanizm podnośnika pneumatycznego umożliwia łatwe nastawianie wysokości co w połączeniu z ergonomicznym kształtem i materiałem siedziska gwarantuje wygodną oraz jednocześnie bezpieczne oparcie przy pracy. Poliuretanowe, antypoślizgowe, wysokiej jakości siedzisko jest odporne na zanieczyszczenia chemikaliami, olejami, rozpuszczalnikami - nie absorbuje wody. Pięcioramienna podstawa krzyżakowa z poliamidu z włóknem szklanym na stopkach.
Parametry
| oparcie | nie |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | poliuretan |
| głębokość siedziska | 260 mm |
| średnica podstawy | 630 mm |
| szerokość siedziska | 300 mm |
| wysokość siedziska maks. | 620 mm |
| wysokość siedziska min. | 470 mm |



