rabat ilościowy
Taboret TECHNO z regulacją nachylenia siedziska z poliuretanu, kolor czarny
nr art.: 100153
428,00 zł bez VATu
526,44 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
406,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 14 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 295
Opis
Nachylenie i wysokość siedziska dzięki specjalnemu mechanizmowi są regulowane w prosty sposób, jedną ręką.
Duża powierzchnia siedziska z antypoślizgowego poliuretanu. Materiał ten jest odporny na znieczyszczenia chemikaliami, olejami, rozpuszczalnikami, nie absorbuje wody i jest łatwy do utrzymania w czystości - istnieje możliwość dezynfekcji.
Bardzo stabilna podstawa krzyżowa na stopkach, lakierowana na czarno. Wysoki, chromowany podnośnik pneumatyczny.
Parametry
| oparcie | nie |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | poliuretan |
| głębokość siedziska | 320 mm |
| średnica podstawy | 630 mm |
| szerokość siedziska | 360 mm |
| wysokość siedziska maks. | 650 mm |
| wysokość siedziska min. | 440 mm |





