Taboret laboratoryjny LABO z podnóżkiem
nr art.: 100158
477,00 zł bez VATu
586,71 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
453,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 300
Opis
Taboret laboratoryjny z płynną regulacją wysokości za pomocą podnośnika pneumatycznego z powłoką z tworzywa chroniącą przed kurzem. Siedzisko z pianki poliuretanowej z obiciem z PCV, które jest odporne na otarcia i jednocześnie łatwo zmywalne. Przeznaczony do pomieszczeń, w których pożądana jest podwyższona higiena (laboratoria, gabinety lekarskie, przemysł chemiczny itd.).
Stabilna podstawa pięcioramienna w kolorze jasnoszarym na stopkach z chromowanym podnóżkiem pierścieniowym.
Parametry
| kolor | szary, jasny ![]() |
| materiał podstawy | biały plastik |
| podnóżek | tak |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | skaj |
| średnica podnóżka | 430 mm |
| średnica podstawy | 630 mm |
| średnica siedziska | 320 mm |
| wysokość siedziska maks. | 730 mm |
| wysokość siedziska min. | 550 mm |


