Wysokie krzesło warsztatowe STANDARD z podnóżkiem, chrom
nr art.: 100171
656,00 zł bez VATu
806,88 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
623,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 21 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 296
Opis
Siedzisko i oparcie z wysokiej jakości antypoślizgowego poliuretanu jest w dużym stopniu odporne na znieczyszczenia chemikaliami, olejami, rozpuszczalnikami - nie absorbuje wody. Mechanizm podnośnika pneumatycznego umożliwia bardzo proste nastawianie wysokości.
Oparcie wyposażone w mechnizm umożliwiający ustawianie wysokości i nachylenia.
Stabilna podstawa pięcioramiena z poliamidu z włóknem szklanym, na stopkach z chromowanym podnóżkiem pierścieniowym o regulowanej wysokości.
Parametry
| materiał podstawy | czarny nylon |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | tak |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | poliuretan |
| nośność | 130 kg |
| głębokość siedziska | 410 mm |
| średnica podnóżka | 450 mm |
| średnica podstawy | 600 mm |
| szerokość siedziska | 410 mm |
| wysokość siedziska maks. | 850 mm |
| wysokość siedziska min. | 540 mm |



