Niskie krzesło warsztatowe ERGO z podłokietnikami
nr art.: 100172
631,00 zł bez VATu
776,13 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
599,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 22 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 296
Opis
Siedzisko i oparcie z wysokiej jakości antypoślizgowego poliuretanu jest w dużym stopniu odporne na znieczyszczenia chemikaliami, olejami, rozpuszczalnikami - nie absorbuje wody. Mechanizm podnośnika pneumatycznego umożliwia bardzo proste nastawianie wysokości.
Oparcie wyposażone w mechnizm umożliwiający ustawianie wysokości i nachylenia.
Stabilna podstawa pięcioramiena z poliamidu z włóknem szklanym, na kółkach z twardego tworzywa.
Parametry
| materiał podstawy | czarny nylon |
| podłokietniki | tak |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na kółkach |
| powierzchnia siedziska | poliuretan |
| nośność | 130 kg |
| głębokość siedziska | 410 mm |
| średnica podstawy | 600 mm |
| szerokość siedziska | 410 mm |
| wysokość siedziska maks. | 580 mm |
| wysokość siedziska min. | 400 mm |



