rabat ilościowy
Niskie obrotowe krzesło robocze ze sklejki bukowej
nr art.: 100173

396,00 zł bez VATu
487,08 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
376,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 19 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 297
Opis
Siedzisko i oparcie ze sklejki bukowej, zmywalnej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne.
Podnośnik pneumatyczny do regulacji wysokości siedziska.
Podstawa ze stalowego krzyża w czarnym kolorze na kółkach.
Parametry
| materiał podstawy | stal lakierowana |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na kółkach |
| powierzchnia siedziska | laminovaná preglejka |
| nośność | 130 kg |
| głębokość siedziska | 405 mm |
| szerokość siedziska | 405 mm |
| wysokość siedziska maks. | 535 mm |
| wysokość siedziska min. | 400 mm |





