rabat ilościowy
Wysokie krzesło robocze ze sklejki bukowej z podnóżkiem
nr art.: 100174

510,00 zł bez VATu
627,30 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
484,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 10 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 297
Opis
Siedzisko i oparcie ze sklejki bukowej, zmywalnej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne.
Podnośnik pneumatyczny do regulacji wysokości siedziska.
Podstawa ze stalowego krzyża w czarnym kolorze na stopkach w wersji wysokiej. Podnóżek o regulowanej wysokości ma powierzchnię z nierdzewnej blachy antypoślizgowej.
Parametry
| materiał podstawy | stal lakierowana |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | tak |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | laminovaná preglejka |
| nośność | 130 kg |
| głębokość siedziska | 405 mm |
| szerokość siedziska | 405 mm |
| wysokość siedziska maks. | 815 mm |
| wysokość siedziska min. | 555 mm |







