rabat ilościowy
Niskie krzesło przemysłowe PRO STANDARD z podłokietnikami
nr art.: 100176
623,00 zł bez VATu
766,29 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
591,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 8 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 298
Opis
Stabilna podstawa pięcioramiena z poliamidu z włóknem szklanym, na kółkach z twardego tworzywa.
Parametry
| materiał podstawy | czarny nylon |
| podłokietniki | tak |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na kółkach |
| powierzchnia siedziska | poliuretan |
| nośność | 130 kg |
| głębokość siedziska | 440 mm |
| szerokość siedziska | 460 mm |
| wysokość siedziska maks. | 580 mm |
| wysokość siedziska min. | 400 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
podłokietniki
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
100175
nie
538,00 zł
Na magazynie (35 szt.)






