rabat ilościowy
Niskie komfortowe krzesło przemysłowe TECHNO z podłokietnikami
nr art.: 100180
614,00 zł bez VATu
755,22 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
583,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 12 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 299
Opis
Wygodne siedzisko i oparcie z miękkiego, antypoślizgowego poliuretanu, z mechanizmem do nastawienia wysokości i nachylenia.
Podnośnik pneumatyczny do prostego regulowania wysokości siedziska.
Stabilna podstawa pięcioramiena z poliamidu z włóknem szklanym, na kółkach z twardego tworzywa.
Parametry
| materiał podstawy | czarny nylon |
| podłokietniki | tak |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na kółkach |
| powierzchnia siedziska | poliuretan |
| nośność | 130 kg |
| głębokość siedziska | 440 mm |
| szerokość siedziska | 430 mm |
| wysokość siedziska maks. | 580 mm |
| wysokość siedziska min. | 400 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
podłokietniki
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
100179
nie
546,00 zł
Na magazynie (13 szt.)






