rabat ilościowy
Wysokie komfortowe krzesło przemysłowe TECHNO z podnóżkiem, chrom
nr art.: 100181
698,00 zł bez VATu
858,54 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
663,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 16 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 299
Opis
Wygodne siedzisko i oparcie z miękkiego, antypoślizgowego poliuretanu, z mechanizmem do nastawienia wysokości i nachylenia.
Podnośnik pneumatyczny do prostego regulowania wysokości siedziska.
Stabilna podstawa pięcioramiena stalowa, lakierowana w kolorze czarnym, na stopkach. Z chromowanym podnóżkiem pierścieniowym o regulowanej wysokości.
Parametry
| materiał podstawy | stal lakierowana |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | tak |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | poliuretan |
| nośność | 130 kg |
| głębokość siedziska | 440 mm |
| średnica podnóżka | 450 mm |
| szerokość siedziska | 430 mm |
| wysokość siedziska maks. | 830 mm |
| wysokość siedziska min. | 510 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
podłokietniki
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
100182
tak
790,00 zł
Na magazynie (4 szt.)






