rabat ilościowy
Niski wózek na paczki VARIOfit z trzema ściankami bocznymi, 1000 x 700 mm, nośność 500 kg
nr art.: 100213
EAN: 4035694002562

1 522,00 zł bez VATu
1 872,06 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 369,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 49
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L
- przykręcone ściany czołowe z rury stalowej z wypełnieniem z kraty drucianej, oczko siatki 120x120 mm
- ściany boczne jest zawieszane na ścianki czołowe
- lakierowanie proszkowo
- przykręcane ocynkowane rury spinające
- jedna ścianka jest wyposażona w uchwyt, ścianka boczna jest zawieszana na ścianki czołowe
- powierzchnia ładunkowa z płyty MDF z dekorem
- dodatkowe półki zawieszane w rastrze 120 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1000 x 700 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 700 |
| ciężar | 50,5 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1190 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 725 mm |
| wysokość całkowita | 1220 mm |
| wysokość ramy | 925 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |














