rabat ilościowy
Wysoki wózek na paczki VARIOfit z trzema ściankami bocznymi, 1200 x 800 mm, nośność 500 kg
nr art.: 100216
EAN: 4035694000964

1 780,00 zł bez VATu
2 189,40 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 602,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 49
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L
- przykręcone ściany czołowe z rury stalowej z wypełnieniem z kraty drucianej, oczko siatki 120x120 mm
- ściany boczne jest zawieszane na ścianki czołowe
- lakierowanie proszkowo
- przykręcane ocynkowane rury spinające
- jedna ścianka jest wyposażona w uchwyt, ścianka boczna jest zawieszana na ścianki czołowe
- powierzchnia ładunkowa z płyty MDF z dekorem
- dodatkowe półki zawieszane w rastrze 120 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1200 x 800 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 800 |
| ciężar | 68,5 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1390 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 825 mm |
| wysokość całkowita | 1820 mm |
| wysokość ramy | 1525 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |














