rabat ilościowy
Wózek stołowy VARIOfit z jednym uchwytem, 1200 x 700 mm, nośność 400 kg
nr art.: 100235
EAN: 4035694001572

1 462,00 zł bez VATu
1 798,26 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 315,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 9
Opis
- rama nośna spawana z rur stalowych i skręcana kontrukcja z rur stalowych
- konstrukcja lakierowana proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010
- powierzchnie ładunkowe z płyty MDF z dekoracją bukową
- modele z poręczą i wypełnieniem zapobiegają wypadaniu przewożonych towarów
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
- wysokość półek: 300 / 810 mm
- prześwit: 480 mm
- wzmocnienie z rur stalowych, wysokość ściany: 505 mm
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1200 x 700 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 700 |
| ciężar | 47,5 kg |
| nośność | 400 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 120 kg |
| długość zewnętrzna | 1305 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 705 mm |
| wysokość całkowita | 1030 mm |
| wysokość prześwitu | 480 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |








