rabat ilościowy
Wózek skrzyniowy VARIOfit, burty z płyty MDF - jedna składana, 1000 x 700 mm, nośność 500 kg
nr art.: 100248
EAN: 4035694000575

1 780,00 zł bez VATu
2 189,40 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 602,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 48
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L i przykręcona kontrukcja z rur stalowych, lakierowane proszkowo
- powierzchnie ładunkowe i ściany z płyty MDF z dekorem
- jedna burta wzdłużna w połowie składana
- wysokość ścian: 710 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| pokrywa | nie |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1000 x 650 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 700 |
| wykonanie | ściany z płyty MDF |
| ciężar | 73 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1060 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 715 mm |
| wysokość całkowita | 1095 mm |
| wysokość wewnętrzna | 710 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |








