rabat ilościowy
Wózek skrzyniowy VARIOfit zamykany, ściany z płyty MDF, 1000 x 700 mm, nośność 500 kg
nr art.: 100252
EAN: 4035694000612

2 590,00 zł bez VATu
3 185,70 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 331,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 48
Opis
- stabilna spawana konstrukcja z kątowników stalowych, lakierowane proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010
- powierzchnie ładunkowe, ściany i pokrywa z płyty MDF z dekorem
- jedna burta wzdłużna w połowie składana
- wysokość ścian: 800 mm
- pokrywa jest na podwójnych zawiasach
- możliwość zamknięcia na kłódkę
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| pokrywa | podwójnych zawiasach |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 970 x 670 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 700 |
| wykonanie | ściany z płyty MDF |
| ciężar | 82 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1130 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 730 mm |
| wysokość całkowita | 1150 mm |
| wysokość wewnętrzna | 800 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |








