rabat ilościowy
Wózek skrzyniowy VARIOfit zamykany, ściany z blachy lakierowanej, 1000 x 700 mm, nośność 500 kg
nr art.: 100254
EAN: 4035694003330

2 831,00 zł bez VATu
3 482,13 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 547,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 48
Opis
- stabilna spawana konstrukcja z kątowników stalowych
- lakierowane proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010
- powierzchnia nođna oraz sciany boczne z blachy stalowej
- jedna burta wzdłużna w połowie składana
- wysokość ścian: 810 mm
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
- wersja z pokrywą na dwóch wspornikach gazowych
- zamykana na kłódkę
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| pokrywa | tak |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 990 x 690 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 700 |
| wykonanie | ściany z blachy lakierowanej |
| ciężar | 99 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1165 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 730 mm |
| wysokość całkowita | 1115 mm |
| wysokość wewnętrzna | 810 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |








