rabat ilościowy
Wózek stołowy VARIOfit z półkami z blachy ocynkowanej, 1000 x 700 mm, nośność 500 kg
nr art.: 100268
EAN: 4035694006522

1 619,00 zł bez VATu
1 991,37 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 457,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 39
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L i skręcana kontrukcja z rur stalowych
- konstrukcja lakierowana proszkowo
- powierzchnie ładunkowe z płyty MDF z dekorem, bez krawędzi
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
- MDF powierzchnia użytkowa z blachą ocynkowaną 1 mm
- wysokość półek: 295 / 920 mm
- prześwit: 590 mm
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1000 x 700 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 700 |
| ciężar | 55 kg |
| nośność | 500 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 200 kg |
| długość zewnętrzna | 1190 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 700 mm |
| wysokość całkowita | 920 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |
Dokumenty
nazwa






