rabat ilościowy
Wózek stołowy VARIOfit, trzy półki z płyty MDF, 1000 x 700 mm, nośność 500 kg
nr art.: 100276
EAN: 4035694001367

1 682,00 zł bez VATu
2 068,86 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 513,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 39
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L i skręcana kontrukcja z rur stalowych
- konstrukcja lakierowana proszkowo
- powierzchnie ładunkowe z płyty MDF z dekoracją, bez krawędzi
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- skrętne kółka z centralnym hamulcem EasySTOP i ochroną nóg VARIOfit®
- wysokość półek: 255 / 565 / 880 mm
- prześwit: 275 / 280 mm
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1000 x 700 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 700 |
| ciężar | 55,5 kg |
| nośność | 500 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 200 kg |
| długość zewnętrzna | 1190 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 700 mm |
| wysokość całkowita | 920 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |
Dokumenty
nazwa










