rabat ilościowy
Wózek stalowy EURO na skrzynkę, z uchwytem, otwarta rama 615 x 415 mm, nośność 250 kg
nr art.: 100280
EAN: 4035694006799

636,00 zł bez VATu
782,28 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
572,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 24
Opis
- przystosowane do skrzynek typu Euro o wymiarach 600 x 400 mm
- nośna rama spawana z kształtowników stalowych
- lakierowanych proszkowo, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- piasty z łożyskami kulkowymi
- z uchwytem z rurki stalowe, uchwyt mocowany na śruby
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 615 x 415 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| typ powierzchni ładunkowej | rama otwarta |
| ciężar | 11 kg |
| nośność | 250 kg |
| długość całkowita | 890 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość całkowita | 420 mm |
| wysokość całkowita | 875 mm |






