rabat ilościowy
Platforma magazynowa, jezdna z dyszlem, ze skrzynką 600 x 400 mm, nośność 250 kg
nr art.: 100281
EAN: 4035694003996

699,00 zł bez VATu
859,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
629,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 24
Opis
- małe i zwrotne
- łatwe do kierowania
- przystosowane do skrzynek typu Euro o wymiarach 600x400 mm (dług. x szer.)
- nośna rama spawana z kształtowników stalowych
- przykręcany dyszel z rękojeścią z tworzywa
- konstrukcja stalowa lakierowana proszkowo, wysoka odpornosc na uszkodzenia mechaniczne
- skrzynka transportowa 600 x 400 x 220 mm z polipropylenu
- obręcze kółek z szarej gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi, na feldze z tworzywa, piasty z łożyskami kulkowymi
- 2 skrętne kółka z hamulcem i ochroną nóg VARIOfit® i 2 kółka stale
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 615 x 415 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 500 |
| typ powierzchni ładunkowej | rama otwarta |
| ciężar | 13 kg |
| nośność | 250 kg |
| długość zewnętrzna | 890 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 420 mm |
| wysokość zewnętrzna | 875 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |






