rabat ilościowy
Przemysłowe wysokie krzesło SENIOR z podnóżkiem - skaj czarny
nr art.: 100285

328,00 zł bez VATu
403,44 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
311,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 302
Opis
- wysokość siedziska jest regulowana podnośnikiem pneumatycznym zabezpieczona przed kurzem ochroną z tworzywa sztucznego
- stabilna podstawa pięcioramienna na stopkach z podnóżkiem pierścieniowym
Obicie siedziska ze skaju wysokiej jakości. Skaj ze 100% poliestru z warstwą PVC jest łatwy do umycia, trwały i odporny na ścieranie.
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał podstawy | czarny nylon |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | tak |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | skaj |
| nośność | 130 kg |
| średnica podnóżka | 430 mm |
| średnica podstawy | 645 mm |
| szerokość siedziska | 440 mm |
| wysokość siedziska maks. | 805 mm |
| wysokość siedziska min. | 555 mm |













