Gablota wewnętrzna 'Classique', 750 x 1400 mm, tył z blachy, rama kolor anodowany srebrny
nr art.: 100572
2 060,00 zł bez VATu
2 533,80 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (18 dni)
Opis
- bezpieczne ścięte krawędzie
- rama o grubości 60?mm
- przesuwane drzwi zamykane na klucz
Gabloty przeznaczone są do wykorzystania w halach wejściowych, na korytarzach i podobnych pomieszczeniach. Gabloty mają zaokrągloną aluminiową ramę. Szyba z bezpiecznego szkła o grubości 6 mm.
Aluminiowa rama, anodowana srebrna.
Parametry
| format | 12 x A4 |
| kolor | srebrny ![]() |
| konstrukcja drzwi | przesuwane |
| powierzchnia | biała, magnetyczna |
| ciężar | 31 kg |
| głębokość | 60 mm |
| szerokość | 1400 mm |
| wysokość | 750 mm |




