Jednostronny wtykowy regał metalowy na akta COMPACT, 6 półek, wys. x szer.: 1850 x 1000 mm, szary, dodatkowy
nr art.: 100667
EAN: 4026212133356

766,00 zł bez VATu
942,18 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 133
Opis
- regały COMPACT są optymalizowane dla układania segregatorów na akta
- charakteryzują się stabilnością i trwałością
- łatwy montaż poprzez wsuwanie bez konieczności łączenia śrubami
Są profesjonalnym oraz ekonomicznym rozwiązaniem maksymalnego wykorzystania powierzchni w każdym archiwum. Idealne zastosowanie jako regał do archwium, regał do biura, jak również regał do magazynu.
- wsporniki regałów wyposażone są w stopki z możliwością zakotwienia do podłogi
- półki można przestawiać w odstępie, co 25 mm
- regał wtykowy wyposażony jest w półkę pokrywową
Można je ustawiać w szeregi za pomocą jednego podstawowego i nieograniczonej ilości regałów dodatkowych.
- półki posiadają ogranicznik brzegowy, z wyjątkiem górnej półki pokrywy
Parametry
| dostęp | jednostronny |
| powierzchnia | lakier szary RAL7035 |
| typ regału | dodatkowy |
| nośność pola regałowego | 420 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 70 kg |
| głębokość półki | 300 mm |
| szerokość półki | 1000 mm |
| wysokość całkowita | 1850 mm |
| ilość półek | 6 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
typ regału
nośność półki
szerokość półki
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
100665
dodatkowy
70 kg
750 mm
757,00 zł
na zamówienie (15 dni)
100664
podstawowy
100 kg
750 mm
956,00 zł
na zamówienie (15 dni)
100666
podstawowy
100 kg
1000 mm
965,00 zł
na zamówienie (15 dni)












