Dwustronny wtykowy regał metalowy na akta COMPACT, 6 półek, wys. x szer.: 1850 x 1000 mm, ocynkowany, dodatkowy
nr art.: 100675
EAN: 4026212133158

899,00 zł bez VATu
1 105,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 133
Opis
- regały COMPACT są optymalizowane dla układania segregatorów na akta
- charakteryzują się stabilnością i trwałością
- łatwy montaż poprzez wsuwanie bez konieczności łączenia śrubami
Są profesjonalnym oraz ekonomicznym rozwiązaniem maksymalnego wykorzystania powierzchni w każdym archiwum. Idealne zastosowanie jako regał do archwium, regał do biura, jak również regał do magazynu.
- wsporniki regałów wyposażone są w stopki z możliwością zakotwienia do podłogi
- półki można przestawiać w odstępie, co 25 mm
- regał wtykowy wyposażony jest w półkę pokrywową
Można je ustawiać w szeregi za pomocą jednego podstawowego i nieograniczonej ilości regałów dodatkowych.
- półki posiadają środkowy ogranicznik, z wyjątkiem górnej półki pokrywy
Parametry
| dostęp | dwustronny |
| powierzchnia | ocynkowany |
| typ regału | dodatkowy |
| nośność pola regałowego | 420 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 70 kg |
| głębokość półki | 600 mm |
| szerokość półki | 1000 mm |
| wysokość całkowita | 1850 mm |
| ilość półek | 6 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
typ regału
nośność półki
szerokość półki
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
100673
dodatkowy
70 kg
750 mm
760,00 zł
na zamówienie (15 dni)
100672
podstawowy
100 kg
750 mm
999,00 zł
na zamówienie (15 dni)
100674
podstawowy
100 kg
1000 mm
1 164,00 zł
na zamówienie (15 dni)












