Choinkowy, jednostronny regał wspornikowy ATLAS, dł. 2700 mm, 3 stojaki, 7 poziomów
nr art.: 101531

1 434,00 zł bez VATu
1 763,82 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (20 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 162
Opis
Regał wspornikowy do składowania pionowego i poziomego towarów dłużycowych, płyt i profili.
- konstrukcja regału składa się ze stojaków z przyspawanymi wspornikami, wzdłużnikami oraz materiału łączącego
- wysięgniki w ograniczniki końcowe wsporników są wyposażone w celu zabezpieczenia ładunku przed wytoczeniem
- konstrukcja pokryta jest niebieskim lakierem RAL5010
- regał można łatwo montować z możliwością dodatkowego zakotwiczenia
- wsporniki o róznej długości (w górę się zmniejszają) 150 – 500 mm
Parametry
| dostęp | jednostronny |
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| wykonanie | choinkowy |
| nośność | 2250 kg |
| nośność 1 stojaka jednostronnego | 900 kg |
| nośność wysięgnika | 150 kg |
| długość całkowita | 2755 mm |
| długość nośników | 500 mm |
| głębokość całkowita | 590 mm |
| odległość stojaków | 1350 mm |
| wysokość całkowita | 2000 mm |
| ilość pięter | 7 szt. |
| ilość stojaków | 3 szt. |








