Kółko skrętne do urządzeń, śr. 100 mm, z płytką, nośność 80 kg
nr art.: 101698
EAN: 4021885003401
46,40 zł bez VATu
57,07 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 112
Opis
- kółko do piasty mocowane jest śrubą z nakrętką
- obudowy kół są wykonane z ocynkowanej blachy stalowej
- koła ułożyskowane na precyzyjnych łożyskach kulkowych
- środek koła jest z polietylenu
- bieżnik z elastycznej szarej niebrudzącej gumy, która nie pozostawia śladów
- kółko do urządzeń z mocowaniem na cztery śruby
- obrotowa głowica posiada podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | szara guma |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 75 x 45 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 95 x 75 mm |
| nośność | 80 kg |
| średnica koła | 100 mm |
| średnica otworu | 9 mm |
| szerkość (bieżnik) | 30 mm |
| wys. montażowa | 137 mm |



