Kółko transportowe, wsporcze, czarna guma, z płytką, śr. 80 mm, nośność 50 kg
nr art.: 101700
EAN: 4021885058241
15,50 zł bez VATu
19,07 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 114
Opis
- obudowa kółek z ocynkowanej blachy stalowej
- kółko jest przymocowane za pomocą śruby z nakrętką
- piasta kółka wykonana jest z ocynkowanej blachy i wyposażona jest w łożysko wałeczkowe
- z bieżnikiem wykonanym z czarnej gumy
- z osłonami przeciwkurzowymi
Parametry
| materiał obręczy | czarna guma |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 84x64/76x56 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 104 x 80 mm |
| nośność | 50 kg |
| średnica koła | 80 mm |
| średnica otworu | 9 mm |
| szerkość (bieżnik) | 25 mm |
| wys. montażowa | 105 mm |



