Kółko transportowe, wsporcze, czarna guma, z płytką, śr. 100 mm, nośność 70 kg
nr art.: 101701
EAN: 4021885058258
18,40 zł bez VATu
22,63 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 114
Opis
- obudowa kółek z ocynkowanej blachy stalowej
- kółko jest przymocowane za pomocą śruby z nakrętką
- piasta kółka wykonana jest z ocynkowanej blachy i wyposażona jest w łożysko wałeczkowe
- z bieżnikiem wykonanym z czarnej gumy
- z osłonami przeciwkurzowymi
Parametry
| materiał obręczy | czarna guma |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 84x64/76x56 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 104 x 80 mm |
| nośność | 70 kg |
| średnica koła | 100 mm |
| średnica otworu | 9 mm |
| szerkość (bieżnik) | 30 mm |
| wys. montażowa | 128 mm |



