Kółko transportowe, skrętne, czarna guma, śr. 160 mm, nośność 135 kg
nr art.: 101708
EAN: 4021885058227
78,50 zł bez VATu
96,56 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 114
Opis
- obudowa kółek z ocynkowanej blachy stalowej
- kółko jest przymocowane za pomocą śruby z nakrętką
- piasta kółka wykonana jest z ocynkowanej blachy i wyposażona jest w łożysko wałeczkowe
- z bieżnikiem wykonanym z czarnej gumy
- z osłonami przeciwkurzowymi
- w głowicy obrotowej jest podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | czarna guma |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105x75/80 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 135 x 110 mm |
| nośność | 135 kg |
| średnica koła | 160 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 40 mm |
| wys. montażowa | 195 mm |



