Kółko transportowe, skrętne z hamulcem, czarna guma, śr. 200 mm, nośność 205 kg
nr art.: 101714
EAN: 4021885058333
91,00 zł bez VATu
111,93 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 114
Opis
- obudowa kółek z ocynkowanej blachy stalowej
- kółko jest przymocowane za pomocą śruby z nakrętką
- piasta kółka wykonana jest z ocynkowanej blachy i wyposażona jest w łożysko wałeczkowe
- z bieżnikiem wykonanym z czarnej gumy
- z osłonami przeciwkurzowymi
- dwa hamulce: jazdy i skrętu, a w głowicy obrotowej jest podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | czarna guma |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105x75/80 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| wymiary płytki | 135 x 110 mm |
| nośność | 205 kg |
| średnica koła | 200 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 50 mm |
| wys. montażowa | 235 mm |



