Kółko transportowe, wsporcze, niebieskie elastyczne tworzywo, śr. 200 mm, nośność 400 kg
nr art.: 101733
EAN: 4021885065379
115,00 zł bez VATu
141,45 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 115
Opis
- obudowa kółek z ocynkowanej blachy stalowej
- kółko jest przymocowane za pomocą śruby z nakrętką
- tarcza koła wykonana jest z poliamidu i posiada łożysko wałeczkowe
- z bieżnikiem wykonanym z niebieskiego, elastycznego i niebrudzącego plastiku o dużej nośności
Parametry
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105x75/80 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 138 x 109 mm |
| nośność | 400 kg |
| średnica koła | 200 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 42 mm |
| wys. montażowa | 235 mm |



