Kółko transportowe, skrętne z hamulcem, poliamid, śr. 150 mm, nośność 250 kg
nr art.: 101755
EAN: 4021885002169
78,50 zł bez VATu
96,56 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 116
Opis
- obudowy kół wykonane są z wytłoczek z ocynkowanej blachy stalowej
- koło jest przymocowane przy pomocy śruby z nakrętką
- łożysko wałeczkowe
- tarcza koła wykonana jest z białego poliamidu odpornego na uszkodzenia mechaniczne i na agresywne środki chemiczne
- bardzo niski opór przetaczania
- do pracy w temperaturach od -15°C do +80°C
- z mocowaniem na cztery śruby
- zestawy obrotowy posiadają dwa hamulce; jeden jazdy drugi skrętu, a w głowicy obrotowej jest podwójny wieniec kuleczek łożyskowych
Parametry
| materiał obręczy | poliamid |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105x75/80 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| wymiary płytki | 135 x 110 mm |
| nośność | 250 kg |
| średnica koła | 150 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 50 mm |
| wys. montażowa | 190 mm |



